Filosofie Kuchynet.cz | Trachea.cz

Filosofie

Jmenuji se Radim Věntus a jsem autorem unikátní aplikace Kuchynet, která Vám (jste-li prodejcem kuchyní) může poskytnout podporu vašeho prodeje.

V našem tržním prostředí jsou stále patrnější globalizační tlaky. Právě podpora prodeje a konkurenceschopnosti malých firem v prostředí je pro naši budoucnost klíčová. Tato filosofie je pro mě osobně důležitá, protože mé práci dává hlubší smysl.

Kuchynet jsem sestavil na základě vlastní letité zkušenosti s vedením prodeje kuchyní a interierů. Ovšem podařit se to mohlo jen s poznatky a kontakty z nynější profese lektora a podnikového poradce a za výrazné podpory celého týmu. Projekt provozuje naše společnost KuchyNet s.r.o., naším posláním je podpora prodeje menších firem, zaměřených na nábytek a interiery. Tím může být náš systém prospěšný také firmám, které produkují kvalitní nábytkové komponenty.

Je to už víc než rok, kdy se tento nápad zrodil, a to právě při mé spolupráci na firemní strategii pro jednu z těchto firem. Právě cílená podpora prodeje realizačních firem, které používají jejich zboží, je základním principem této strategie. Náš projekt je totiž zaměřen do rozhodovacího rozhraní, kdy se volí, z čeho zakázka bude. Dokážeme tak působit ve prospěch i vaší firmy, a to v pravý čas a na těch pravých místech.

Držím tedy palce vašemu podnikání a věřím, že Kuchynet časem prokáže, proč byl vytvořen. R.V.

jak se dělá aktivace výhody pro vaši firmu vaše ohlasy DesignTrendy.cz stránky autora