Co je Kuchynet Kuchynet.cz | Trachea.cz

Co je Kuchynet

Kuchynet je pomocník pro úvodní jednání s klienty truhlářských dílen a kuchyňských studií.

Je to webový katalog kuchyňských sestav s jednoduchou navigací - vsadili jsme na elegantní design a snadné používání. Používání aplikace klienty je bezplatné.

Jde vlastně o webovou aplikaci, která organizuje (zatím pouze) 150.000 vizualizací. Vyvinuli jsme technologii na „převlékání“ textur 3D modelů, která nám umožňuje tvořit velká množství vizualizací v relativně krátkém čase. Vzniká tak interaktivní katalog kuchyňských sestav. Díky navigačnímu systému se snadnou obsluhou si může uživatel vyhledat sestavu, která je blízká jeho představě.

Co je naším cílem

Naším cílem je usnadnění prvotní komunikace návrhářů s klienty.

Úkolem Kuchynetu tedy není odbavení celé zakázky - od toho je řada 3D programů. Jde nám o podporu Vašeho prodeje – Vaše propagace, prezentace možností a podpora komunikace s klientem. Spojujeme Vás s těmi, kteří by Vás mohli minout.

V posledním kroku naší aplikace je tlačítko „mám zájem o cenovou nabídku“. Tato informace se poté objeví v zasílaném mailu, abyste mohli reagovat.

Funkcí tohoto tlačítka je vytváření komunikace s klientem - o jeho zakázce, a že pro něj v tomto ohledu může právě Vaše firma něco udělat.


jak se dělá aktivace výhody pro vaši firmu vaše ohlasy DesignTrendy.cz stránky autora